Oceľové kruhové náušnice Monstera leaf

Podrobný popis

Možno ste si už všimli, že listy tropických rastlín sú všade.

Majestátna monstera s veľkými listami si našla cestu aj do našej zbierky a vzbudila v nás letnú náladu.

Tieto skvelé náušnice v jednoduchom, originálnom dizajne listu monsterov vás budú sprevádzať v horúcich letných nociach a doplnia váš exotický outfit.

Nepotrebuje veľa cingrlátok - buďme úprimní: príroda je tým najlepším dizajnérom!

Elegantné náušnice v striebornej farbe sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a predávajú sa v pároch.
Dajú sa nosiť ako v bežných náušnicových dierkach, tak prevlečené cez tunely. Tyčinka náušnice má hrúbku 1,0 mm. Kruhy majú šírku 45,0 mm a celkovú dĺžku 58,0 mm. Používanie s vylepšenou hladkou sponou je ešte jednoduchšie!

Oceľové kruhové náušnice Monstera leaf

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Oceľové kruhové náušnice Monstera leaf
Oceľové kruhové náušnice Monstera leaf

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Kruhové náušnice
Barva: strieborná
Farba produktu: strieborná
Materiál: 316L oceľ
Značka: Wildcat

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: