Piercingová sviečka s piercingom do pupku - Black Cherry

Akcia Výpredaj - sleva 50% Poslední možnost nákupu
Značka: Piercing.cz
29,10 EUR –50 %
2D5A7852 kopie 2
29,10 EUR –50 % 14,50 EUR / ks
Na sklade
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Naša prvá vlastná kolekcia piercingových sviečok!

Piercingová sviečka Black Cherry je nádherná vonná sviečka v skle s prírodným zdobením kvetmi a bobuľami, ktorá navyše ukrýva vysoko kvalitný šperk z titánu!
Ideálny darček pre milovníkov piercingu alebo sviečok. Fantastický darček pre milovníkov oboch!

Black Cherry je autentická vôňa šťavnatých višní. Vôňa je ovocná, svieža a kyslastá .
Sviečka je
ozdobená červenou repou, ibištekom a harmančekom rímskym.

Na výrobu bol použitý vonný olej a geneticky nemodifikovaný sójový vosk bez prímesí. Je 100% vegánska a je ručne vyrobená v Českej republike .

Šperky ukryté vo sviečke sú vyrobené z titánu implantačnej kvality.

Vyberte si druh piercingu, ktorý chcete vo svojej piercingovej sviečke nájsť.

Veľkosti piercingu: piercing do pupku 1,6 mm x 10 mm + koncovky 5 & 8 mm

Veľkosť sviečky : 200 ml

Vzhľad ani farbu piercingu si bohužiaľ nemôžete vybrať. Iba druh šperku podľa umiestnenia, zvyšok už je prekvapenie.
Ručíme vám však za to, že sme do sviečok vyberali naozaj krásne a kvalitné kúsky, ktoré by sme si vybrali aj my sami.

Fotografie pri produktoch sú iba ilustračné - každá sviečka je unikátna, ručne robená a jej povrchová dekorácia sa vzhľadovo môže ľahko líšiť. Ľahko sa môže líšiť aj hladina vosku. Povrch vosku nemusí byť vždy dokonale hladký.

Zloženie a použitie

Použitie: Pri každom zapálení sviečku nechajte rozhorieť až k okrajom (povrch vosku bude úplne rozkúrený), predídete tak tzv. "tunelu". Bylinky a prírodniny sa môžu počas horenia vznietiť, je preto dôležité dodržiavať bezpečnostné pokyny a nenechávať sviečku bez dozoru. Knôt pred každým zapálením zastrihnite na dĺžku cca 5mm . Zaistíte tak správne horenie.

Vybratie šperku: Sviečku uhaste akonáhle sa plameň blíži dnu nádoby (cca 2cm).   Šperk je umiestnený na dne sviečky a je možné ho vytiahnuť po rozkúrení vosku. Odporúčame vytiahnutie pomocou pinzety či klieštičiek. Šperk pred použitím opláchnite antibakteriálnym mydlom, či ošetrite bezfarebnou dezinfekciou bez alkoholu.

Upozornenie : Sviečky nikdy nenechávajte horieť bez dozoru. Horiacu sviečku umiestnite mimo dosahu domácich zvierat a detí. Horiacu sviečku nenechávajte na, alebo v blízkosti predmetov, ktoré sa môžu ľahko vznietiť.   Pri horení so sviečkou nemanipulujte a nedotýkajte sa pohára   - je rozpálená.

Zloženie : Glycín Soja (Soybean) Wax, Pinus sylvestris olej, Juniperus Communis (Juniper Berry) Fruit, Astragalus membranaceus root, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf

Piercingová sviečka s piercingom do pupku - Black Cherry

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Piercingová sviečka s piercingom do pupku - Black Cherry
Piercingová sviečka s piercingom do pupku - Black Cherry

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Šperky a doplnky
Značka: Piercing.cz

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: