Oceľový náhrdelník s rytinou Dario

Gravírovanie na požiadanie
Značka: Atreya
37,90 EUR / ks
Na dotaz
gravírovanie
Darčekové balenie
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento krásny a elegantný náhrdelník s obdĺžnikovým príveskom je naším najobľúbenejším kúskom všetkých čias a je dokonalým a zmysluplným darčekom na každú príležitosť.

Vytvorte si z neho svoj jedinečný náhrdelník priateľstva, prípomienku dôležitého dňa stretnutia, narodenia či výročia alebo ho použite napríklad ako pre darček k narodeninám, Vianociam, Valentínovi alebo inej príležitosti, kedy chtete potešiť svojich blízkych. Dôležité okamihy budete mať vždy pri sebe.

Náhrdelník od nás dostanete v elegantnej darčekovej krabičke , aby ste sa do náhrdelníka zamilovali už pred rozbalením.

Retiazka s príveskom sú vyrobené z vysoko kvalitnej chirurgickej ocele 316L , ktorá je vďaka svojej tvrdosti odolná voči poškriabaniu a nepodlieha korózii.

Do prívesku pre vás gravírujeme pomocou lasera a rytina je vďaka tomu neodstrániteľná. Vyrábané na zákazku v SR.

Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov na bižutérne kovy.

GRAVÍROVANIE VLASTNÉHO OBRÁZKU ČI KRESBY

Na prívesok je možné gravírovať vlastný obrázok, nakreslený obrázok, či vlastnoručný nápis či venovanie.

V prípade vlastnej kresby zasielajte scan či čo najkvalitnejšiu fotku, ideálny je nápis či kresba čiernou fixkou na biely papier. Linky by mali byť dostatočne hrubé a obrázok by mal zohľadňovať veľkosť prívesku, pretože obrázok nakreslený pôvodne na papier veľkosti A4 bude mnohonásobne zmenšený a veľmi drobné detaily by sa mohli na malej ploche potom zdať príliš malinké a zle rozpoznateľné.

Pokiaľ budete chcieť použiť grafiku z iného zdroja, ideálne sú tzv. clipart obrázky - obrázky tvorené pevnými linkami s rôznou hrúbkou, skôr jednoduchými tvarmi.

Oceľový náhrdelník s rytinou Dario

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Oceľový náhrdelník s rytinou Dario
Oceľový náhrdelník s rytinou Dario

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Oceľové náhrdelníky s rytinami
Délka řetízku: 45 + 5 cm
Materiál: 316L oceľ
Možnost gravírování: áno
Velikost přívěsku: 22 x 15 mm
Značka: Atreya

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: