Predajňa Brno

Navštívte náš obchod v Brne

Rozumieme, že si vybrať piercing iba na internete, podľa informácií pri produkte a s toľkými rôznymi veľkosťami, nie je jednoduché.

Pretože zákazníci často váhajú, akú veľkosť alebo materiál zvoliť, ponúkame vám možnosť osobne si prezrieť takmer všetky produkty a využiť naše poradenstvo. Ukážeme vám šperky a pomôžeme vám vybrať ten najvhodnejší.

Ak si neviete rady s potrebnou veľkosťou, s určením veľkosti a zmereaním vám pomôže náš druhý piercer Michal. Môžete si objednať stretnutie na zmereanie a určenie potrebnej veľkosti šperku TU.

V našom obchode sú vám k dispozícii naše asistentky a pierceri s najlepšou kvalifikáciou v oblasti. Ide o špecializovaný obchod s najväčším výberom kvalitného piercingu v ČR a SR.

Môžete využiť aj služby permanentných náramkov a šperkov alebo nášho piercingového štúdia. Štúdio je súčasťou kamenného obchodu. Na určenie veľkosti šperku a na piercing je potrebné rezervovať si termín, aby sme mali dostatok času a mohli sa vám plne venovať so všetkou starostlivosťou.

4Foto
5Foto

Adresa: Lidická 4, Brno 602 00

Zastávka Moravské námestie, linky električiek č. 1, 3, 5, 6, 9 alebo menej než 5 minút pešo od zastávky Česká.
Na predajni je možné platiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovými kartami Atreya. 
Na predajňu ani do štúdia nie je možný vstup s bicyklami alebo kolobežkami, ani so štvornohými miláčikmi. Ďakujeme za pochopenie.

Otváracia doba:

Po - Pia: 9:00 - 18:00
Poledná pauza pre všechny dny: 13:00 - 13:30
Zmena otváracie doby vyhrazena

Telefon: +420 702 431 598
Po - Pia: 9 - 18 hod
E-mail: info@atreya.sk
jsme tu pre vás