Piercingové štúdio Atreya v Brne

Chcete si dať piercing? V Brne môžete navštíviť náš salón, kde sa vám bude venovať náš piercer Honza alias Gofy alebo piercer Michal. Salón je súčasťou našej predajne na Lidickej 4 v Brne, a tak máte všetko potrebné pohromade.

rezervujte si termín

K piercingu pristupujeme zodpovedne a s plne odborným servisom.

Samozrejmosťou je konzultácia, poučenie pred aplikáciou a dostatočné poučenie o následnej starostlivosti. Cena aplikácie je vždy vrátane vhodného šperku a následnej výmeny za konečný šperk (cena podľa výberu konečného šperku).

Na čerstvý vpich používame titán triedy ASTM F-136, ktorý môže byť podľa vášho želania anodizovaný (elektricky zafarbený) do mnohých odtieňov bez ovplyvnenia jeho chemických a mechanických vlastností.

1Foto
3Foto

Zvládneme aj menej tradičný piercing, intímny piercing a mikrodermálny piercing.

Piercing ani náušnice nenastreľujeme, všetky piercingy robíme sterilnou piercingovou ihlou. Dôvody vám radi vysvetlíme v štúdiu alebo si môžete prečítať náš článok na blogu.

V rukách skúseného piercera

V našej hlavnej piercingovej miestnosti sa o zákazníkov stará náš vrchný piercer Honza, ktorý sa oblasti piercingu venuje už viac ako 10 rokov. Skúsenosti a zručnosti získava na pravidelných školeniach a konferenciách Asociácie profesionálnych piercerov v zahraničí a do nášho štúdia prináša špičkové techniky a materiály, aby bol piercing tým najlepším možným zážitkom.

2Foto

Cenník piercingu

rezervujte si termín
Piercing ušného lalôčika vrátane základného šperku
650 Kč
Pichanie uší pre deti od 3 rokov, obe uši vrátane základných šperkov (môžeme ho vykonať aj bezbolestne, s lokálnym anestetikom v masti)
1500 Kč
Klasický piercing vrátane základného šperku
900 Kč
Mikrodermálny piercing (len 18+)
1000 Kč
Intimný piercing vrátane základných šperkov
1000 Kč
Surface piercing
1400 Kč

Piercing vlastnými šperkami nie je možný - nepoužívame šperky z neznámych zdrojov, pri ktorých nemôžeme zaručiť kvalitu.

Objednajte si termín na piercing

Na piercing si môžete priviesť jednu osobu ako doprovod (neplatí pre zákonných zástupcov maloletých) a termín bude rezervovaný na presný čas. Pomocou online formulára si môžete dohodnúť termín piercingu, otázky vám radi zodpovieme prostredníctvom e-mailu alebo chatu.

Telefon: +421 222 205 170
Po - Pia: 10 - 16 hod
E-mail: info@atreya.sk
jsme tu pre vás