Piercingové štúdio Atreya v Brne

Chcete si dať urobiť piercing? V Brne môžete navštíviť náš salón, kde sa vám bude venovať náš piercer Honza alias Gofy alebo piercer Michal. Salón je súčasťou našej predajne na Lidickej 4 v Brne, a tak máte všetko potrebné pohromade.

rezervujte si termín

K piercingu pristupujeme zodpovedne a s plne odborným servisom.

Samozrejmosťou u nás je konzultácia, poučenie pred samotným vpichom a dostatočné poučenie o následnej starostlivosti. Cena aplikácie je vždy vrátane vhodného aplikátneho šperku. U väčšiny piercingov je tiež potrebné vymeniť šperk za kratší po ustúpení opuchu. Výmena je zahrnutá v cene aplikácie, platí sa len za kratší šperk.

Pre čerstvý vpich používame titan triedy ASTM F-136, ktorý vám v prípade záujmu môžeme anodizovať (zafarbiť pomocou elektriny) do mnohých odtieňov bez ovplyvnenia jeho chemických a mechanických vlastností pre aplikáciu. Všetky aplikátne šperky majú vnútorný závit alebo bezzávitový systém.

1Foto
3Foto

Zvládneme aj menej tradičný piercing, intímny piercing a mikrodermálny piercing.

Piercing ani náušnice nenastreľujeme, všetky piercingy robíme sterilnou piercingovou ihlou. Dôvody vám radi vysvetlíme v štúdiu alebo si môžete prečítať náš článok na blogu.

Vďaka našim skúsenostiam a vášmu nadšeniu pre piercing si poradíme s takmer akýmkoľvek druhom piercingu. Veľmi nám záleží na kvalite certifikovaných šperkov a vašom zdraví, preto nevykonávame niektoré nebezpečné piercingy a dbáme na to, aby vybraný piercing zodpovedal možnostiam vašej anatómie - každé telo je jedinečné.

V rukách skúseného piercera

V našej hlavnej piercingovej miestnosti sa o zákazníkov stará náš vrchný piercer Honza, ktorý sa oblasti piercingu venuje už viac ako 10 rokov. Skúsenosti a zručnosti získava na pravidelných školeniach a konferenciách Asociácie profesionálnych piercerov v zahraničí a do nášho štúdia prináša špičkové techniky a materiály, aby bol piercing tým najlepším možným zážitkom.

V našom novom, menšom "fialovom" štúdiu sa o klientov stará náš druhý piercer Michal. V fialovom štúdiu sa vieme postarať o vybrané piercingy, ako sú piercingy uší, nosa alebo iné tvárové piercingy. Riešime tu aj premiestňovanie a výmenu šperkov pre objednaných zákazníkov. Vzhľadom na obmedzený priestor v tomto štúdiu nie je možné mať sprievod so sebou.

2Foto

Cenník piercingu

rezervujte si termín
Piercing ušného lalôčika vrátane základného šperku
650 Kč
Pichanie uší pre deti od 3 rokov, obe uši vrátane základných šperkov (môžeme ho vykonať aj bezbolestne, s lokálnym anestetikom v masti)
1600 Kč
Klasický piercing vrátane základného šperku (16+)
900 Kč - 1000 Kč (podľa druhu)
Mikrodermálny piercing (len 18+)
1000 Kč
Intimný piercing vrátane základných šperkov
1200 Kč
Anodizácia titanového šperku (zafarbenie)
30 Kč

Piercing vlastnými šperkami nie je možný - nepoužívame šperky z neznámych zdrojov, pri ktorých nemôžeme zaručiť kvalitu.

Objednajte si termín na piercing

Termín pre aplikáciu sa rezervuje na presný čas - k dispozícii je tiež menšia čakáreň pre sprievod a toaleta. Ako sprievod je možné mať jednu osobu staršiu ako 12 rokov, v prípade objednania do menšieho štúdia k piercerovi Michalovi musí sprievod kvôli obmedzenému priestoru počkať v čakárni. Do priestorov predajne ani štúdia nie je možné vniesť bicykle, kolobežky ani štvornohých miláčikov - ďakujeme za pochopenie. Pre objednanie piercingu použite online formulár, radi vám zodpovieme otázky prostredníctvom e-mailu alebo chatu.

Nepoletilí musia mať podpísaný súhlas na piercing pre nepoletilých.

 
Telefon: +421 222 205 170
Po - Pia: 10 - 16 hod
E-mail: info@atreya.sk
jsme tu pre vás