Matný čierny oceľový banánik s farebnými kryštálmi
Podrobný popis
Piercingový banánek v matné černé barvě, doplněný kuličkami s barevnými krystaly.
Obě kuličky tohoto šperku jsou šroubovací. U délky 8 mm je průměr kuličky 3 mm, u varianty s délkou 10 mm je průměr kuličky 4 mm.
Velikost: tloušťka tyčinky x délka tyčinky x velikost kuličky
Jak se měří banánek?
1 Tloušťka šperku
2 Délka banánku mezi koncovkami
3 Velikost koncovek
Výsledná velikost pak může vypadat například takto: 1,2 mm x 8 mm x 3 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Banániky |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Dĺžka / Priemer: | 8 mm, 10 mm |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | Chirurgická oceľ |
| Ozdoba: | Gulička |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Banániky |
| Typ zatvárania: | Vonkajší závit |
| Umiestnenie piercingu: | Anti-tragus, Bridge, Do obočia, Do ucha, Christina, Jestrum, Rook, Septum, Vertical Hood, Vertical labret |
| Veľkosť koncovky: | 3 mm, 4 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.