Oceľový náhrdelník s rytinou kvety mesiaca narodenia

Gravírovanie na požiadanie
Značka: Atreya
38,90 EUR / ks
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Vyrobíme do 3 dnů Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Font gravírovanie - ukážky vo fotografiách produktu
Farba
Měsíc narození
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Font gravírovanie - ukážky vo fotografiách produktu ?
gravírovanie
Darčekové balenie
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Skutočné kvety dlho nevydržia, ale tieto áno! Darujte s týmto náhrdelníkom večný kvet, ktorý nikdy nezvädne.

Vyberte si zo zoznamu kvetov podľa mesiaca narodenia. Na druhú stranu je možné vygravírovať meno alebo napríklad krátke venovanie.

Náhrdelník od nás dostanete v elegantnej darčekovej krabičke, aby ste sa do náhrdelníka zamilovali už pred rozbalením.

Do prívesku pre vás gravírujeme pomocou lasera a rytina je vďaka tomu neodstrániteľná. Vyrábané na zákazku v SR.

Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov na bižutérne kovy.

Oceľový náhrdelník s rytinou kvety mesiaca narodenia

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Oceľový náhrdelník s rytinou kvety mesiaca narodenia
Oceľový náhrdelník s rytinou kvety mesiaca narodenia

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Oceľové náhrdelníky s rytinami
Barva: Rosegold, Strieborná, Zlatá
Farba produktu: Rosegold, Strieborná, Zlatá
Materiál: 316L oceľ
Základní barva pro filtrování: zlatá, Rosegold, strieborná
Značka: Atreya
Velikost přívěsku: 20 mm
Délka řetízku: 45 cm
Tloušťka řetízku: 1 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: