Oceľový náhrdelník s rytinou vlastnej kresby alebo rukopisu

Gravírovanie na požiadanie
Značka: Atreya
40,90 EUR / ks
Vyrobíme do 3 dnů
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Font gravírovanie - ukážky vo fotografiách produktu ?
gravírovanie
Darčekové balenie
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Skutočný rukopis alebo obrázok vášho milovaného človeka, ktorého si budete pamätať navždy. Majte ich blízko srdca pomocou odtlačku rúk vyrytého na tomto náhrdelníku. Jedná sa o skutočné rytiny venovania, obrázkov alebo rukopisov na vysoko kvalitnej chirurgickej ocele 316L, ktorá je vďaka svojej tvrdosti odolná voči poškriabaniu a nepodlieha korózii. Chráňte minulosť pomocou vašich osobných náhrdelníkov.

Zašlite nám svoj obrázok
Nahrajte, prosím, fotku svojho obrázku alebo rukopisu. Najlepšie je fotiť na okennej rímse, keď je slnko vysoko na nebi, ale nie na priamom slnečnom svetle. Snažte sa čo najviac zaostriť a odfotiť kresbu bez tieňov. Obrázok môže byť ako fotografie z telefónu alebo naskenovaný dokument.

Pre čo najlepší obrázok či písmo je vhodné použiť biely papier a napríklad čiernu fixu. Linky by nemali byť príliš tenké ani svetlé (napríklad ceruzkou).
Vzhľadom na veľkosť medailónu zvážte aj detailnosť kresby. Veľmi detailné kresby s mnohými drobnými detailmi sa po zmenšení stanú zle viditeľnými. Lepší efekt je možné dosiahnuť s menej linkami a detailmi.

Náhrdelník od nás dostanete v elegantnej darčekovej krabičke, aby ste sa do náhrdelníka zamilovali už pred rozbalením.

Do prívesku pre vás gravírujeme pomocou lasera a rytina je vďaka tomu neodstrániteľná. Vyrábané na zákazku v SR.

Náhrdelník je vhodný aj pre alergikov na bižutérne kovy.

Oceľový náhrdelník s rytinou vlastnej kresby alebo rukopisu

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Oceľový náhrdelník s rytinou vlastnej kresby alebo rukopisu
Oceľový náhrdelník s rytinou vlastnej kresby alebo rukopisu

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Oceľové náhrdelníky s rytinami
Barva: Rosegold, Strieborná, Zlatá
Farba produktu: Rosegold, Strieborná, Zlatá
Materiál: 316L oceľ
Základní barva pro filtrování: zlatá, Rosegold, strieborná
Značka: Atreya
Velikost přívěsku: 20 mm
Délka řetízku: 45 cm
Tloušťka řetízku: 1 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: