Oceľový taper pre bezzávitové šperky
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Junipurr jewelry |
|---|---|
| Záruka: | doživotné na výrobné vady (vypadnutie kamienkov) |
| Farba: | Strieborná |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | Chirurgická oceľ |
| Hrúbka: | 0,8 mm, 1 mm, 1,2 mm, 1,6 mm |
| Typ zatvárania: | Vkladacie / bezzávitové |
| Značka: | Atreya |
| Délka pinu k nasazení do šperku: | 4,5 mm |
| Celková délka pinu: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.