Oceľové závažie do uší zdobená Vtáčia lebka - zlaté

39,90 EUR / pár
Na sklade
Darčekové balenie
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Oceľové závažia do uší vyrobené z chirurgickej ocele v nevšednom vzhľade vtáčej lebky.

Chirurgická oceľ je hypoalergénny materiál, ktorý odoláva vode aj potu a nebude tak hrdzavieť ani farbiť kožu ako je to u zliatin kovov.

Tieto závažia sú vhodné pre väčšie veľkosti roztiahnutých uší, pretože časť na pretiahnutie uchom je širšia, než pri závažiach kruhových tvarov. Zdobené vtáčie lebky sú tiež o niečo väčšie, než ich nezdobený variant v našej ponuke.

Závažie od nás dostanete v páre - 2 kusy.

Oceľové závažie do uší zdobená Vtáčia lebka - zlaté

Praktické balenie

Všetky objednávky balíme podľa druhu šperkov do ekologických, ale elegantných papierových krabíc či celoplastových bublinkových obálok. Oba druhy obalov je možné plne recyklovať.

Produkty od nás dostanete podľa druhu a množstva v menšom fialovom sáčku chrániacom pred oxidáciou strieborných šperkov. Viac kúskov potom v holografickej PVC taštičke. Tá je aj deálna na cestovanie s viacerými šperkami, ale využijete ju aj na doklady alebo make-up.

Kupujete darček?

Na darovanie jedinečného darčeka môžete namiesto nášho bežného balenia využiť naše darčekové škatuľky. K dispozícii máme dve veľkosti.

Menšie - na jeden prstienok či pár puzetových náušníc alebo väčšie, vhodnú napríklad na sadu šperkov, vrstvené náhrdelníky či viac prstienkov.

Krabičku otvoríte pohodlne, odklopením hornej časti na magnet. Výnimočný okamih tak nebude rušený snahou o zdvíhanie veka bežných dvojdielnych krabičiek.

Oceľové závažie do uší zdobená Vtáčia lebka - zlaté
Oceľové závažie do uší zdobená Vtáčia lebka - zlaté

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám do chatu, alebo sa za nami stavajte do našej predajne a štúdia v Brne, na Lidickej 4. Sme rodinná firma av odbore pôsobíme viac ako 10 rokov. Máme tisíce spokojných zákazníkov a klientov a radi vám pomôžeme aj vám.

Dodatočné parametre

Kategória: Závažie do uší
Barva: Zlatá
Hrúbka: 16 mm
Materiál: Chirurgická oceľ
Povrchová úprava: PVD pokovovanie
váha: 26g / kus
Velikost: 58 x 35 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: