Zlatá labreta zo 14kt zlata 585/1000 s vnútorným závitom so zirkónom Mony
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Labrety |
|---|---|
| Dĺžka / Priemer: | 6 mm, 7 mm |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | 14kt žlté zlato, Zlato |
| Ozdoba: | Zirkón |
| Rýdzosť: | Zlato 585/1000 |
| Hrúbka: | 1 mm |
| Typ piercingu: | Labrety |
| Typ zatvárania: | Vnútorný závit |
| Veľkosť koncovky: | 2 mm |
| Veľkosť vnútorného závitu: | 0,8 mm - EÚ |
| Váha velikosti 1x6x2 mm: | 0,124 g |
| Váha velikosti 1x7x2 mm: | 0,127 g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.