Oceľový náhrdelník s rytinou hviezdnej oblohy vášho miesta a dátumu
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové náhrdelníky s rytinami |
|---|---|
| Farba: | Rosegold, Strieborná, Zlatá |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | 316L oceľ |
| Značka: | Atreya |
| Velikost přívěsku: | 18 mm |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Popis horního textového pole: | Zadejte adresu a čas pro vaši hvězdnou oblohu: |
| Nový formulář pro gravírování: | ANO |
| Použít font v horním textovém poli: | NE |
| Použít font ve spodním textovém poli: | ANO |
| Popis textového pole pro druhou stranu: | Váš text pro druhou stranu: |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.