Oceľový náhrdelník s rytinou vlastného odtlačku prsta, ruky či labky
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Oceľové náhrdelníky s rytinami |
|---|---|
| Farba: | Rosegold, Strieborná, Zlatá |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | 316L oceľ |
| Značka: | Atreya |
| Velikost přívěsku: | 20 mm |
| Délka řetízku: | 45 cm |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Gravírování v ceně: | Obrázek |
| Nový formulář pro gravírování: | ANO |
| Popis textového pole pro první stranu: | Váš text na druhou stranu: |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Výpis diskusií
D
Dana
Dobrý deň, dal by sa prosím Vás spraviť aj otlačok psej labky? Ďakujem





