Oceľový náramok s rytinou hviezdnej oblohy vášho miesta a dátumu
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šperky a doplnky |
|---|---|
| Farba: | Rosegold, Strieborná, Zlatá |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | 316L oceľ |
| Značka: | Atreya |
| Velikost přívěsku: | 20 mm |
| Délka náramku: | 16 cm + 5 cm prodlužovací řetízek |
| Tloušťka řetízku: | 1 mm |
| Gravírování v ceně: | Hvězdná obloha |
| Popis horního textového pole: | Údaje pro hvězdnou oblohu |
| Použít font v horním textovém poli: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.