Titánová labreta s vnútorným závitom Ikar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Labrety |
|---|---|
| Farba: | Číra, Strieborná, Zlatá |
| Dĺžka / Priemer: | 6 mm, 8 mm |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | Titán |
| Hrúbka: | 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Labrety, Piercingové šperky pre prvý vpich |
| Typ zatvárania: | Vnútorný závit |
| Umiestnenie piercingu: | Dahlia, Flat, Helix, Labret, Tragus, Ušný lalôčik |
| Veľkosť vnútorného závitu: | 0,9 mm - US |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.