Zlatá labreta zo 14kt zlata 585/1000 s vnútorným závitom s guličkou Dalay
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Labrety |
|---|---|
| Dĺžka / Priemer: | 6 mm |
| Dovozca / Výrobca: | Atreya Premium sro |
| Materiál: | 14kt žlté zlato, Zlato |
| Ozdoba: | Zirkón |
| Rýdzosť: | Zlato 585/1000 |
| Hrúbka: | 1 mm, 1,2 mm |
| Typ piercingu: | Labrety |
| Typ zatvárania: | Vnútorný závit |
| Veľkosť koncovky: | 3 mm, 2 mm |
| Veľkosť vnútorného závitu: | 0,8 mm - EÚ |
| Váha velikosti 1x6x2 mm: | 0,104 g |
| Váha velikosti 1,2x6x3 mm: | 0,143 g |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.